Search Now to Find Amazing Website on I Dmoz ORG

Lajme Websites

- Category ID : 728149
1 -

Lajme.Net

Lajmet me të fundit në Shqipëri dhe Ballkan si edhe lajmet me Video nga televizionet kryesore Shqiptare. Rifreskimi behet çdo 10 minuta.
2 -

BalkanWeb

Informacione në gjuhen shqipe nga rajonet e Ballkanit ku jetojnë shqiptare.
3 -

Kosova Sot

Ueb-faqja zyrtare e se perditshmes informative te pavarur Kosova Sot.
4 -

Lajme Sport

Dedikohet botes se sportit. Artikuj te ndryshem duke filluar nga futbolli,basketbolli, formula 1, tenisi e deri tek analiza futbollistike.
5 -

Vetem Lajme

Faqe web e cila rinovohet rregullisht cdo dite me lajmet me te reja te publikuara nga gazeta te ndryshme Shqiptare. Permbledhje dhe klasifikim i rregullt.
6 -

Albeu.com

Portali Mbarekombetar Shqiptar , lajmet e fundit, sport, internet, galeri, video, muzike dhe argetim pakufi.
7 -

Agjencia e Lajmeve NOA

Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni dhe pjesa tjetër e botës
8 -

Lajme

lajme.gen.al : Vizitoni këtë site, për lajmet e reja në çdo moment. Shtyp
9 -

BBC në Shqip

Lajmet e fundit nga BBC. Mund edhe të dëgjoni buletinin e lajmeve me RealAudio.
10 -

Tv Shqip Live

Shikoni Tv Shqip Live ne super kualitet te larte. Te gjitha kanalet ne Tv Shqip Live jane free vetem hapni kanalin dhe shikoni Tv Shqip Live free.
11 -

Kuzhina Shqiptare

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta të veçanta nga mbarë bota.
12 -

Zëri i Amerikës

Lajmet më të fundit nga Zeri i Amerikes.
13 -

Ikub.al

Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje, oferta turistike, lajme sportive, biznese, informacione financiare, ligjet.
14 -

Lajmi.net

Webfaqe lajmesh, e përkushtuar për profesionalizëm, pavarësi dhe besueshmëri. Misioni i është të ofrojë informim profesional, të paanshëm dhe të shpejtë.
15 -

Info Arkiva

Sistemi ka si qëllim grumbullimin e informacionit mediatik shqiptar, përpunimin e tij bazuar mbi teknika auto-inteligjente dhe më tej prezantimin tek të gjithë përdoruesit.
16 -

Lajme.al

Agjensi lajmesh online në shqip.

Subcategories under Lajme 4

Business
Computers
Games
Health
Home
News
Recreation
Reference
Regional
Science
Shopping
Society
Sports
All Languages
Arts